top of page
Північне сяйво

Завітайте в Картинг-Центр KARTFREEDOM та Пориньте у Світ Картингу

Наші Послуги

1.png

Дорослий Карт Sodi RT8
10 хвилин

Для дорослих пілотів пропонуємо незабутній досвід на карті Sodi RT8. З нашими картами, обладнаними двигуном об'ємом 270 сс та 9 кінськими силами, ви отримаєте 10 хвилин адреналіну та захоплюючого досвіду, який запам'ятається надовго.

500.00 ГРН
2.png

Дитячий Карт Sodi LR5
10 хвилин

Для юних пілотів віком від 7 до 12 років пропонуємо 10 хвилин незабутньої їзди на наших комфортних картах. Вартість заїзду будь-якого дня - 450 гривень за 10 хвилин. Кожного понеділка - дитячий день, для дітей до 16 років діє знижка 25%.

450.00 ГРН
11.png

Двомісний Карт
10 хвилин

Наші двомісні карти - це чудова можливість розділити радість від катання з вашими близькими та друзями. За кермом має бути дорослий, а пасажиром може бути як дорослий, так і дитина.

550.00 ГРН
4.png

Змагання Sodi World Series

Кожен вікенд ми проводимо захоплюючі перегони Sodi World Series. SWS - це шанс для кожного випробувати свої сили. В змаганнях можуть приймати участь як початківці, так і досвідчені пілоти.

8.png

Школа Картингу

Наша школа картингу пропонує інтенсивні та ефективні заняття з професійними інструкторами. Ми навчимо вас мистецтву керування на трасі та підготуємо до захоплюючих перегонів.

6.png

Акції

В картинг-центрі є акції та знижки для наших клієнтів. Різні види клубних карт дають знижки до 35% протягом 12 - 60 місяців. Знижка 50% для ЗСУ.

Знижка 25% в наступні дні:

понеділок - дитячий день;

вівторок - день студента;

середа - жіночий день.

Північне сяйво

Подарунковий Сертифікат

Даруйте незабутні враження від швидкісної їзди на картах! З подарунковим сертифікатом від KARTFREEDOM, ви відкриваєте для своїх близьких світ емоцій та адреналіну, де кожен поворот стає пригодою, а кожен обгін - перемогою. Незалежно від того, чи людина є досвідченим пілотом, чи тільки мріє про швидкість, заїзди на карті в нашому картинг-центрі гарантують неперевершені емоції кожному!

bottom of page